Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň vody.

22. marec - Svetový deň vody

Naši žiaci aj tento rok preukázali tvorivosť a vytvorili zaujímavé práce, vďaka ktorým sme si opäť uvedomili hodnotu a dôležitosť vody v prírode a v každodennom živote.

• Môj sen lízatko

Do fotogalérie bol pridaný nový album Môj sen lízatko.

Medzinárodná výtvarná súťaž "Môj sen lízatko" 2024. Zapojilo sa 70 žiakov MŠ a ZŠ

• Dúha

Do fotogalérie bol pridaný nový album Dúha.

Žiaci 1. a 3. ročníka našej školy sa zapojili do celoslovenskej výtvarnej sútaže " Dúha". Výtvarne stvárnili tieto temy: 1. Zajtra otvoríme ďalšie dvere... 2. Svet za zrkadlom.

• Chráňme lesnú zver

Do fotogalérie bol pridaný nový album Chráňme lesnú zver.

• Vesmír očami detí - MŠ a výtvarný krúžok

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vesmír očami detí - MŠ a výtvarný krúžok.

• Vesmír očami detí

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vesmír očami detí.

Do výtvarnej sútaže "Vesmír očami detí" sa zapojili títo ziaci: Tadeáš K., Nelka Š., Sofia Š., Patrik F., Alojz M., Anetka K., Miška H., Soňka O., Alexandra B. Jazmínka P., Mathiasko B. a Peťko G. pod vedením uč. Renáty Gulovej.

• Karneval MŠ

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval MŠ.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

• Havran a líška

Do fotogalérie bol pridaný nový album Havran a líška.

HAVRAN A LÍŠKA🐦‍⬛🦊

*dramatizácia bájky*

Naši talentovaní a kreatívni žiaci 6.ročníka predviedli na dnešnej hodine literatúry originálne stvárnenie bájky.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Šaliansky Maťko.

ŠALIANSKY MAŤKO

,,Slovenská povesť odhaľuje kúsok slovenskej duše…” aj tieto slová dnes zazneli z úst porotkyne súťaže Šaliansky Maťko. Naša škola mala, už tradične, taktiež svoje zastúpenie. Žiačky Aneta Kaščáková, Marianna Bučková a Nela Hančáková dnes predviedli svoje recitačné zručnosti ako výsledok mnohotýždňovej prípravy v spolupráci s ich pedagogičkami. Aneta a Marianna si odniesli diplom za účasť a vecné ceny. Nela opäť obhájila 1.miesto a bude reprezentovať okres Stropkov v krajskom kole v Prešove.Dievčatám srdečne blahoželáme a Nelke držíme prsty v krajskom kole.

Mgr.Lenka Čabalová

• Čítame pre radosť

Do fotogalérie bol pridaný nový album Čítame pre radosť.

Naša škola sa úspešne zapojila do rozvojového projektu " Čítame pre radosť", vďaka ktorému sme si zriadili triedne knižnice v 1. a 2. ročníku základnej školy a v materskej škole. Tešíme sa, že vďaka tomuto úspešnému projektu budú mať naši žiaci lepší prístup ku knihám každý deň a možnosť rozvíjať svoje čitateľské schopnosti. Ďakujeme 😊

• Valentín

Do fotogalérie bol pridaný nový album Valentín.

• Aktualizácia údajov
    Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • Návšteva obecnej knižnice

Do fotogalérie bol pridaný nový album Návšteva obecnej knižnice.

Naši žiaci navštívili obecnú knižnicu v Bukovciach. Prezreli si knihy, mali možnosť si z nich niečo prečítať a napokon si zaspievali ľudové piesne. Veríme, že táto návšteva žiakov oslovila, aby sa  ich vzťah ku knihám prehĺboval a rástol . Ďakujeme za ústretovosť a milé prijatie!🌹

• Ako si myška Eliška kamaráta hľadala

Do fotogalérie bol pridaný nový album Ako si myška Eliška kamaráta hľadala.

Do školy k nám zavítali herci z divadla Aurora. Spríjemnili nám dopoludnie humorným a zároveň poučným divadelným predstavením. Príbeh bol o malej myške Eliške, ktorá si hľadala skutočného priateľa. Na svojej ceste stretla rôzne zvieratká a zažila mnohé poučné chvíle. Rozprávka bola zameraná na výučbu morálnych hodnôt a životných lekcií. Komické postavy a príhody deti rozosmiali, potešili a aj si s myškou zatancovali. Ďakujeme!

• Staň sa dobrodruhom

Do fotogalérie bol pridaný nový album Staň sa dobrodruhom.

Staň sa dobrodruhom - výtvarná súťaž, ktorú organizovala OO CR Horný Zemplín s finančnou podporou Ministerstva dopravy SR. Do súťaže sa zapojilo vyše 180 žiakov a v silnej konkurencii náš žiak Oliver Šlepecký získal 2. miesto a všetci žiaci boli odmenení propagačnými materiálmi OO CR Horný Zemplín.

• Betlehemy očami detí

Do fotogalérie bol pridaný nový album Betlehemy očami detí.

Do medzinárodnej sútaže "BETLEHEMY očami detí" sa opäť zapojili žiaci zo ZŠ s MŠ v Bukovciach. Krásne 3. miesto získala Slavomíra Palejová. Žiaci Michal Palej, Aneta Kaščáková, Nela Šlepecká, Sofia Šlepecká, Peter Galajda a Tadeáš Kuriplach boli odmenení diplomom a sladkosťou za účasť. Všetkým srdečne blahoželáme! 🌹

• List od Ježiška

Do fotogalérie bol pridaný nový album List od Ježiška.

Milý Ježiško!

Veľmi pekne Ti ďakujeme za listy, ktoré nás od Teba nesmierne potešili. Srdečná vďaka aj za nálepky, ktoré sme si našli ukryté v obálke. Už sa nevieme dočkať, keď si rozbalíme darčeky od Teba pod stromčekom. A ak by tam náhodou nič nebolo, prajeme si, aby sme mali okolo seba blízkych, ktorých nadovšetko milujeme!Tvoje deti🎄🎁🎄🍰🎄

• Najkrajšie medovníky

Do fotogalérie bol pridaný nový album Najkrajšie medovníky.

"Najkrajšie medovníky" upiekli naši žiaci spolu s mamičkami. Nech sa páči, pozrite sa ako sú upečené a vyzdobené  žiakmi z 1. a 3. ročníka❤️🤎🩷💙❤️

• Posedenie pri jedličke

Do fotogalérie bol pridaný nový album Posedenie pri jedličke.

Od Ježiška balík zdravia -

vzácny poklad ako vravia.

Lásku, šťastie, žiadne hádky,

pohodu a krásne sviatky.

Veselé Vianoce a šťastný Nový rok!

strana: