Materská škola

Zápis detí do MŠ

Riaditeľ Základnej školy s materskou školou Bukovce 80 oznamuje rodičom, že zápis detí do materskej školy na školský rok 2018/2019 prebehne od 01. apríla 2018 do 30.apríla  2018/v zmysle platnej vyhlášky č.308/2009Z.z. o MŠ/. Slávnostný zápis do prvého ročníka sa bude konať dňa 10. apríla 2018 od 13.00 hod v priestoroch školy. Žiadosť o prijatie na predprimárne vzdelávanie podáva rodič alebo zákonný zástupca dieťaťa na predpísanom tlačive, ktoré si môžu vyzdvihnúť u zástupkyne riaditeľa školy pre materskú školu, alebo priamo u riaditeľa školy. Žiadosť si môžu stiahnuť aj z internetovej stránky školy www.zsbukovce.edupage.org. v navigácii materská škola.