• Etické a hodnotové správanie

Do fotogalérie bol pridaný nový album Etické a hodnotové správanie.

• Biblia očami detí

Do fotogalérie bol pridaný nový album Biblia očami detí.

Do výtvarnej súťaže   "Biblia očami detí" postúpili výtvarné práce žiakov: Soňa Ovsaníková, Mathias Bujdoš, Aneta Kaščáková, Tadeáš Kuriplach, Nela Šlepecká, Eva Harvilková, Michal Palej a Slavomíra Palejová. Ďakujeme veľmi pekne za spoluprácu d. o. Miroslavovi.

• Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín

Do fotogalérie bol pridaný nový album Okresné kolo Hviezdoslavov Kubín.

Okresné kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín prinieslo 1. miesto a postup na krajské kolo v prednese poézie v 2. kategórii žiačke Tímei Chomovej. Krásne 3. miesto v prednese prózy si vybojovala v 1. kategórii Zuzana Buráková. Žiačky Sofia Šlepecká, Nela Hančáková, Kamila Šaková a Henrieta Bučková  snaživo reprezentovali našu školu, za čo im boli udelené diplomy za účasť. Všetkým srdečne blahoželáme 🌹

• Florbal dievčatá

Do fotogalérie bol pridaný nový album Florbal dievčatá.

Krásny deň plný pohybu, radostí, odhodlania vydať zo seba to najlepšie. Florbal je kolektívna hra podobná hokeju. Hráči musia byť nielen rýchli, ale aj spolupracovať v kolektíve. Ťahať za jeden koniec a streliť súperovi čo najviac gólov. To sa dievčatám dnes podarilo. Ich úsilie nevyšlo nazmar a vybojovali si nádherné 2. miesto.

• Školské kolo Hviezdoslavov Kubín

Do fotogalérie bol pridaný nový album Školské kolo Hviezdoslavov Kubín.

Do školského kola súťaže "Hviezdoslavov Kubín" sa zapojilo 16 žiakov na 1. stupni. V prednese prózy sa žiaci umiestnili takto:

1. miesto Zuzana Buráková

2. miesto Tadeáš Kuriplach

3. miesto Peter Galajda.

V prednese poézie získali umiestnenie:

1. miesto Sofia Šlepecká,

2. miesto Aneta Kaščáková,

3. miesto Tamara Blichová

Všetci zúčastnení sú ocenení Diplomom za účasť. Srdečne blahoželáme 🌹

Do fotogalérie bol pridaný nový album Pytagoriáda.

V školskom kole pytagoriády boli úspešní z 1. stupňa títo riešitelia A. Kaščáková 19 b, J. Patkaňová 17 b, T. Kuriplach 16 b, P. Galajda 16 b, M. Bučková 14 b. Z 2. stupňa M. Palej 18 b, T. Chomová 14 b, S. Palejová 13 b, H. Bučková 13 b, M. Džurban 11 b. Všetci postupujú na okresné kolo súťaže. Srdečne im blahoželáme 😊

• Postup do celoštátneho kola

Biologická olympiáda kat. C

Je predmetová olympiáda, ktorú vyhlasuje Ministerstvo školstva, výskumu, vývoja a mládeže Slovenskej republiky a je určená pre žiakov ôsmeho a deviateho ročníka. Našu školu v okresnom kole reprezentovali víťazi školského kola. V teoreticko – praktickej časti Slavomíra Palejová a Marek Džurban. V projektovej časti Henrieta Bučková s prácou: Poruchy príjmu potravy a Slavomíra Palejová s prácou: Invázne rastliny.

Naši žiaci sa v konkurencii žiakov okresu Stropkov (a Svidník) umiestnili ako úspešní riešitelia. S. Palejová vo vedomostnej časti zvíťazila a v projektovej časti sa umiestnila na 2. mieste.

Na krajskom kole v ABC CVČ v Prešove sa v silnej konkurencii umiestnila na 2. mieste a zabezpečila si tak postup do celoštátneho kola, ktoré sa uskutoční v Banskej Bystrici.

Slávke srdečne blahoželáme a na celoštátnom kole prajeme veľa šťastia a úspechov.

Obrázok, na ktorom je text, ošatenie, šaty, stena

Automaticky generovaný popis

• Maľované vajíčko

Do fotogalérie bol pridaný nový album Maľované vajíčko.

Naši prváci a tretiaci radi zdravo súťažia. Tentokrát sa zapojili do tvorivej výtvarnej súťaže "Maľované vajíčko" organizovanej mestom Stropkov - odbor školstva a kultúry.

• Zdravý pohyb máme radi

Do fotogalérie bol pridaný nový album Zdravý pohyb máme radi.

Vrámci projektu " Viem, čo zjem" sa žiaci 1. a 3. ročníka zapojili do sútaže "Zdravý pohyb máme radi", kde Nelka a Sofia prezentujú a súťažia vrámci triedy za celú školu a môžeme tak vyhrať cvičebné pomôcky pre celú školu. Tak si držíme palce 🌹

• Môj sen o záhrade

Do fotogalérie bol pridaný nový album Môj sen o záhrade.

17. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže "Môj sen o záhrade", ktorú organizuje Slovenský zväz záhradkárov. Zapojili sa žiaci MŠ a ZŠ

• Vynášanie Moreny

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vynášanie Moreny.

V našej materskej škole sme sa rozlúčili so zimou jedným z najstarších slovanských zvykov - vynášaním  Moreny

• Vyhodnotenie výtvarnej súťaže - Chráňme lesnú zver

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vyhodnotenie výtvarnej súťaže - Chráňme lesnú zver.

Vo výtvarnej súťaži Chráňme lesnú zver si náš žiak  Adam Stupák vybojoval krásne prvé miesto. Víťazovi srdečne gratulujeme a zúčastneným žiakom ďakujeme za reprezentáciu školy.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň vody.

22. marec - Svetový deň vody

Naši žiaci aj tento rok preukázali tvorivosť a vytvorili zaujímavé práce, vďaka ktorým sme si opäť uvedomili hodnotu a dôležitosť vody v prírode a v každodennom živote.

• Môj sen lízatko

Do fotogalérie bol pridaný nový album Môj sen lízatko.

Medzinárodná výtvarná súťaž "Môj sen lízatko" 2024. Zapojilo sa 70 žiakov MŠ a ZŠ

• Dúha

Do fotogalérie bol pridaný nový album Dúha.

Žiaci 1. a 3. ročníka našej školy sa zapojili do celoslovenskej výtvarnej sútaže " Dúha". Výtvarne stvárnili tieto temy: 1. Zajtra otvoríme ďalšie dvere... 2. Svet za zrkadlom.

• Chráňme lesnú zver

Do fotogalérie bol pridaný nový album Chráňme lesnú zver.

• Vesmír očami detí - MŠ a výtvarný krúžok

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vesmír očami detí - MŠ a výtvarný krúžok.

• Vesmír očami detí

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vesmír očami detí.

Do výtvarnej sútaže "Vesmír očami detí" sa zapojili títo ziaci: Tadeáš K., Nelka Š., Sofia Š., Patrik F., Alojz M., Anetka K., Miška H., Soňka O., Alexandra B. Jazmínka P., Mathiasko B. a Peťko G. pod vedením uč. Renáty Gulovej.

• Karneval MŠ

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval MŠ.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Karneval.

strana: